КОМОД 3А
Ціна:
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
Комоди & ndash; це незамінний елемент меблів для дому або квартири. Безліч типорозмірів комодів дозволяють легко вибрати підходящий варіант меблів. Комоди встановлюються в спальні для зберігання постільної білизни, рушників і одягу. Комод необхідний в дитячій, щоб малюк з ранніх років звикав до порядку. Комоди в вітальні або передпокою незамінні для зберігання документів і паперів. На комоді можна залишити телефон, ключі або записну книжку. Безліч варіантів забарвлень шпону в кожної моделі дозволяють підібрати комод для кімнати, виконаної як в класичному, так і в сучасному стилі. P>
& nbsp; p>
Габаритні розміри: strong> p>
Ширина: 610 мм. p>
Висота: 690 мм. p>
Глибина: 390 мм. p>
Розмір упаковки: < / strong> & nbsp; КОМОД-3А & mdash; 680х400х145 мм. P>
Вага: & nbsp; strong> 19,8 кг. +/- 5% p>
Матеріал: strong> & nbsp; ламіновані ДСП. P>
Колір ДСП: strong> & nbsp; Бук, Венге, Вільха , Горіх Екко, Яблуня, Дуб Сонома, Німфея Альба. p>
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Україна |
| Бренд | Компаніт |
| Вага, кг | 19.8 кг +/-5% |
| Наявність ручок | З ручками |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал корпуса | ламіноване ДСП |
| Тип напрямних шухляд | Роликові напрямні |
| Кількість висувних ящиків | 3 шухляди |
| Форма | Прямий |
| Доступні Кольори | Яблуко; Вільха; Венге Темний; Бук; Німфея Альба; Дуб Сонома; Горіх Екко; Дуб санома + Німфея Альба; |
| Довжина | 610 мм |
| Глибина | 390 мм |
| Висота | 690 мм |
російська
українська