Комод-33
Ціна:
2.403 грн
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
Виробник:Компанит
Артикул: 6358-01
Комод-33 НОВИНКА (Компаніт)
Комод-33– це незамінний елемент меблів для будинку чи квартири.
Гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якого приміщення
Багато варіантів кольорів ЛДСП у кожній моделі дозволяють підібрати комод для кімнати, виконаної як у класичному, так і в сучасному стилі.
Габаритні розміри:
-
Ширина-520 мм
Висота-820 мм
Глибина-400 ммРозмір упаковки
688х400х142 мм
Вага-20.6 кг +/-5%
Матеріал-ламіноване ДСП
Колір ДСП: Венге, Вільха, Бук, Горіх Екко, Яблуня, Дуб Сонома, Німфея Альба.
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Україна |
| Бренд | Компаніт |
| Вага, кг | 20.6 кг +/-5% |
| Наявність ручок | З ручками |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал корпуса | ламіноване ДСП |
| Тип напрямних шухляд | Роликові напрямні |
| Кількість висувних ящиків | 3 шухляди |
| Тип опор | На ніжках |
| Форма | Прямий |
| Доступні Кольори | Венге темний; Вільха; Бук; Горіх Екко; Яблуня; Дуб Сонома; Німфея Альба; |
| Довжина | 520 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 820мм |
російська
українська