КОМОД 2 + 3М
Ціна:
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
КОМОД 2 + 3М
Комоди - це незамінний елемент меблів для дому або квартири. Безліч типорозмірів комодів дозволяють легко вибрати підходящий варіант меблів.
Комоди встановлюються в спальні для зберігання постільної білизни, рушників і одягу. Комод необхідний в дитячій, щоб малюк з ранніх років звикав до порядку. Комоди в вітальні або передпокою незамінні для зберігання документів і паперів. На комоді можна залишити телефон, ключі або записну книжку.
Безліч варіантів забарвлень в кожної моделі дозволяють підібрати комод для кімнати, виконаної як в класичному, так і в сучасному стилі.
Габаритні розміри:
Ширина: 810 мм.
Висота: 828 мм.
Глибина: 380 мм.
Розмір упаковки:
КОМОД 2 + 3М (818х380х163 мм .)
Вага: 28,6 кг. + / - 5%
Матеріал: ламіноване ДСП
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Україна |
| Бренд | Компаніт |
| Вага, кг | 28.6 кг +/-5% |
| Наявність ручок | Без ручок |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал корпуса | ламіноване ДСП |
| Тип напрямних шухляд | Роликові напрямні |
| Кількість висувних ящиків | 5 шухляд |
| Форма | Прямий |
| Доступні Кольори | Яблуко; Вільха; Венге Темний; Бук; Німфея Альба; Дуб Сонома; Горіх Екко; Дуб санома + Німфея Альба; |
| Довжина | 810 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 828 мм |
російська
українська