КОМОД 2 + 2
Ціна:
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
КОМОД-2х2
Комоди -це незамінний елемент меблів для дому або квартири. Безліч типорозмірів комодів дозволяють легко вибрати підходящий варіант меблів.
Комоди встановлюються в спальні для зберігання постільної білизни, рушників і одягу. Комод необхідний в дитячій, щоб малюк з ранніх років звикав до порядку.
Комоди в вітальні або передпокою незамінні для зберігання документів і паперів. На комоді можна залишити телефон, ключі або записну книжку.
Безліч варіантів забарвлень шпону в кожної моделі дозволяють підібрати комод для кімнати, виконаної як в класичному, так і в сучасному стилі.
Габаритні розміри:
Ширина: 784 мм.
Висота: 875 мм.
Глибина: 450 мм.
Розмір упаковки:КОМОД-2х2 -(825х490х165 мм.)
Вага: 30,8 кг. +/- 5%
Матеріал: ламіновані ДСП.
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Україна |
| Бренд | Компаніт |
| Вага, кг | 30.8 кг +/-5% |
| Наявність ручок | З ручками |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал корпуса | ламіноване ДСП |
| Кількість дверей | 2 двері |
| Тип напрямних шухляд | Роликові напрямні |
| Кількість висувних ящиків | 2 шухляди |
| Тип опор | На ніжках |
| Форма | Прямий |
| Доступні Кольори | Яблуко; Вільха; Венге Темний; Бук; Німфея Альба; Дуб Сонома; Горіх Екко; Дуб санома + Німфея Альба; |
| Довжина | 784 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 875 мм |
російська
українська