Декан-2 стол письмовий
Ціна:
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
Стіл письмовий Декан - 2 (Компаніт)
Цей стіл ідеально підходить для будь-якого приміщення, а також зручний як для школяра, так і для професійного робітника.
Містить відкриту полицю та висувні ящики. Письмовий стіл Декан гармонійно підійде до будь-якого сучасного інтер'єру.
Різноманітність кольору популярних порід дерева дозволить вибрати стіл, що відповідає інтер'єру приміщення.
висота, мм: 736
ширина, мм: 1300
глибина, мм: 600
Розмір упаковки, Декан-2: 1304х724х80 мм.
Вага: 42 кг. +/-5%
Стіл виготовлений з ламінованого дсп товщиною 16 мм., задня стінка ламіноване дсп, торці деталей обклеєні кромкою ПВХ 0,5 мм., стільниця кромкою АВС 2 мм., ящики на роликових напрямних.
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Україна |
| Бренд | Компаніт |
| Вага, кг | 53.65 кг +/-5% |
| Наявність ручок | Без ручок |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал корпуса | ламіноване ДСП |
| Кількість дверей | 1 двері |
| Тип напрямних шухляд | Роликові напрямні |
| Кількість висувних ящиків | 3 шухляди |
| Форма | Прямий |
| Доступні Кольори | Яблуко; Вільха; Венге Темний; Бук; Німфея Альба; Дуб Сонома; Горіх Екко; Дуб санома + Німфея Альба;Венге темний+венге світлий; |
| Довжина | 1300 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 736 мм |
російська
українська