Тумба ТВ АРГО
Ціна:
2 761 грн
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
Виробник:Пехотин
Артикул: 3804-01
Тумба РТВ Арго Новинка фабрики Пєхотін підійде для створення функціонального та практичного інтер'єру.
Конструкція на ніжках з ясена складається з двох висувних ящиків на роликових напрямних, двох закритих відділень та відкритої ніші.
Характеристики
Довжина: 1200 мм
Ширина: 400 мм
Висота: 470 мм
Додатково
Матеріал: ЛДСП
Ніжки: Ясень
Товщина ЛДСП: 16 мм
Край: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.45 мм
Напрямні: Роликові
Колір напрямних: Білий
Ми пропонуємо Вам широкий вибір ТВ тумб, які зроблять Ваш інтер'єр більш комфортним.
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Україна |
| Бренд | Пєхотін |
| Вага, кг | 25 кг (±5%) |
| Кромка | ПВХ (0.45 мм) |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал корпуса | ЛДСП |
| Кількість дверей | 2 двері |
| Тип опор | |
| Форма | Пряма |
| Доступні Кольори | Антрацит+Білий; Антрацит+Тахо; Бетон+Білий; Сонома+Білий; Санома+Горіх; Тахо+Антрацит; Тахо+Білий; Горіх+Санома; Антрацит; Бетон; Білий; Венґе чорний; Горіх; Крафт; Лісовий Горіх; Сонома; Тахо; Трюфель; |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 470 мм |
російська
українська