Комод К-4 + 1 ЕКО
Ціна:
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
Комод К-4+1 Еко Пєхотін
Комоди ТМ Пєхотін – зручні та практичні меблі, що відрізняються підвищеною місткістю при невеликих розмірах. Висока надійність ящиків обумовлена застосуванням якісної фурнітури та матеріалів конструкції. Використовуються роликові напрямні із шарикопідшипниками. Ручки комодів – металеві.
Комод стане доповненням будь-якого інтер'єру, це стильний, функціональний предмет меблів, який зробить затишним та комфортним Ваш будинок. Меблі фабрики Пєхотін виготовлені з високоякісних матеріалів. Комод К-4+1 Еко виготовлений із ламінованого ДСП Swisspan завтовшки - 16 мм. При кромкуванні використовується ПВХ, завтовшки – 0,5 мм.
Надійність комода забезпечується потовщеною стільницею та якісними кріпленнями. Всі матеріали випробувані та довговічні, тому він прослужить Вам не один рік. Багато варіантів кольору дозволить підібрати комод під будь-який інтер'єр.
Характеристики комоду К-4+1 Еко:
Довжина: 1000 мм
Ширина: 380 мм
Висота: 900 мм
Вага (брутто): 40,5 кг (±5%)
Додатково
Матеріал: ЛДСП
Товщина ЛДСП: 16 мм
Край: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.45 мм
Напрямні: Роликові
Колір напрямних: Білий
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Україна |
| Бренд | Пєхотін |
| Вага, кг | 40,5 кг (±5%) |
| Кромка | ПВХ (0.45 мм) |
| Наявність ручок | Без ручок |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал корпуса | ЛДСП |
| Кількість дверей | 1 двері |
| Тип напрямних шухляд | Роликові напрямні |
| Кількість висувних ящиків | 4 шухляди |
| Форма | Прямий |
| Доступні Кольори | Антрацит; Бетон; Білий; Венге темний; Горіх; Крафт; Лісовий Горіх; Санома; Тахо; Трюфель; |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 900 мм |
російська
українська