Комод К-4 + 1
Ціна:
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
Комод К-4+1 – стане доповненням будь-якого інтер'єру, це стильний, функціональний предмет меблів, який зробить затишним та комфортним Ваш будинок.
Висока надійність висувних ящиків обумовлена застосуванням якісної фурнітури та матеріалів конструкції. Використовуються роликові напрямні із шарикопідшипниками. Ручки комодів – металеві.
Комод стане доповненням будь-якого інтер'єру, це стильні, функціональні меблі, які зроблять затишним і комфортним Ваш будинок. М
Надійність Комода забезпечується потовщеною стільницею та якісними кріпленнями.
Всі матеріали якісні та довговічні, тому він прослужить Вам жоден рік.
Багато варіантів кольору дозволить підібрати комод під будь-який інтер'єр.
Характеристики комоду К-4+1
- Довжина: 1000 мм
Ширина: 380 мм
Висота: 900 мм
Вага (брутто): 43 кг (± 5%)
Додатково
Матеріал: ЛДСП
Товщина ЛДСП: 16 мм
Край: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.45 мм
Напрямні: Роликові
Колір напрямних: Білий
-
& nbsp;
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Україна |
| Бренд | Пєхотін |
| Вага, кг | 43 кг (±5%) |
| Кромка | ПВХ (0.45 мм) |
| Наявність ручок | З ручками |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал корпуса | ЛДСП |
| Кількість дверей | 1 двері |
| Тип напрямних шухляд | Роликові напрямні |
| Кількість висувних ящиків | 4 шухляди |
| Форма | Прямий |
| Доступні Кольори | Антрацит; Бетон; Білий; Венге темний; Горіх; Крафт; Лісовий Горіх; Санома; Тахо; Трюфель; |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 900 мм |
російська
українська