Комод К-3+2
Ціна:
3 636 грн
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
Виробник:Пехотин
Артикул: 7837-01
Комод К-3+2 Корпус та фасади виготовлені з ДСП.
Комод є незамінним елементом для будь-якої кімнати.
Дуже зручна конструкція - Комод має 2 ящики та 2 двері за якими знаходиться полиця
Велика кількість кольорів ДСП дозволить списати цей елемент меблів у будь-який інтер'єр.
розміри:
Довжина: 800 мм
Ширина: 380 мм
Висота: 940 мм
Вага брутто: 31 кг (±5%)
Додатково
Матеріал: ЛДСП
Товщина ЛДСП: 16 мм
Край: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.45 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці.
У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Україна |
| Бренд | Пєхотін |
| Вага, кг | 31 кг (±5%) |
| Кромка | ПВХ (0.45 мм) |
| Наявність ручок | З ручками |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал корпуса | ЛДСП |
| Кількість дверей | 2 двері |
| Тип напрямних шухляд | Роликові напрямні |
| Кількість висувних ящиків | 3 шухляди |
| Тип опор | Ніжки: Масив дерева |
| Форма | Прямий |
| Доступні Кольори | Антрацит; Бетон; Білий; Венге темний; Горіх; Крафт; Лісовий Горіх; Санома; Тахо; Трюфель; |
| Довжина | 800 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 940 мм |
російська
українська