КОМОД 4 + 1А
Ціна:
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
КОМОД-4+1А (Компаніт)
Комоди -це незамінний елемент меблів для дому або квартири.
Безліч типорозмірів комодів дозволяють легко вибрати підходящий варіант меблів. Комоди встановлюються в спальні для зберігання постільної білизни, рушників і одягу. Комод необхідний в дитячій, щоб малюк з ранніх років звикав до порядку. Комоди в вітальні або передпокою незамінні для зберігання документів і паперів.
На комоді можна залишити телефон, ключі або записну книжку.
Безліч варіантів забарвлень шпону в кожної моделі дозволяють підібрати комод для кімнати, виконаної як в класичному, так і в сучасному стилі.
Габаритні розміри:
Ширина: 780 мм.
Висота: 849 мм.
Глибина: 390 мм.
Розмір упаковки: КОМОД-4 + 1 А (838х432х170 мм.)
Вага: 29,2 кг. +/- 5%
Матеріал: ламіновані ДСП.
Колір ДСП: Бук, Венге, Вільха , Горіх Екко, Яблуня, Дуб Сонома, Німфея Альба.
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Україна |
| Бренд | Компаніт |
| Вага, кг | 29.2 кг +/-5% |
| Наявність ручок | З ручками |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал корпуса | ламіноване ДСП |
| Кількість дверей | 1 двері |
| Тип напрямних шухляд | Роликові напрямні |
| Кількість висувних ящиків | 4 шухляди |
| Форма | Прямий |
| Доступні Кольори | Яблуко; Вільха; Венге Темний; Бук; Німфея Альба; Дуб Сонома; Горіх Екко; Дуб санома + Німфея Альба; |
| Довжина | 780 мм |
| Глибина | 390 мм |
| Висота | 849 мм |
російська
українська