Вітальня Ребека плюс
Ціна:
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
Гостьова кімната Ребека плюс від українського виробника Гербор (Gerbor) -холдiнг. додасть у ваш дім атмосферу сучасного мінімалізму та вишуканого смаку.
Меблі представлені в унікальній колірній гамі "Дуб артізан/німфея Альба", що дозволяє їй благородно вписуватися в будь-яку вишукану інтер'єрну стилістику.
Вітальня РЕБЕКА ПЛЮС Незважаючи на свою яскраво виражену унікальність,буде виглядати гармонійно як у міському лофті, так і в загородньому котеджі, додаючи інтер'єру нотки сучасного шику.
Виготовляється з ламінованої ДСП товщиною 16 мм у двох колірних рішеннях: дуб артизан / німфеа альба та дуб артизан / чорний.
Характеризується прямими формами, гармонійним поєднанням текстур, асиметричним дизайном в мінімалістичному стилі та функціональністю. Використовуються навісні петлі HETTICH SLIDE-ON, кулькові напрямні повного висування HAFELE та система відкриття HETTICH PUSH to OPEN MAGNET легким натисканням на фасад.
Розміри: шир./вис./гл. – 250/200/42 см.
Стінка РЕБЕКА Гербор складається з модулів:
- Панель настінна – 1 шт.
15 вертикальних дерев'яних планок, скріплених між собою; - Тумба навісна – 1 шт.
дві шухляди; - Тумба ТВ – 1 шт.
троє дверей (по центру – відкидні, з боків – розстібнi); - Полиця – 1 шт.
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Україна |
| Бренд | Гербор (Gerbor) |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал корпуса | ЛДСП |
| Тип напрямних шухляд | Телескопічні |
| Доступні Кольори | Дуб артизан+Німфея альба |
| Довжина | 250 см |
| Глибина | 42 см |
| Висота | 200 см |
російська
українська