Диван Веста-2
Ціна:
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
Диван Веста-2 від фабрики Меблі Сервіс - це практичний, надійний, зручний та недорогий диван.
Диван має простий та легкий механізм трансформації - Єврокнижка, який ідеально підходить для використання дивана для щоденного сну.
Наповненням дивану є пінополіуретан, який використовується при виготовленні ортопедичних матраців. Не дуже м'який, але й твердий.
Лежачи на такій поверхні, спина не відчуватиме дискомфорту.
Диван Веста-2 має м'які прошарки без накладок, прямокутної форми.
Три однакові подушки також входять у вартість дивану.
Білизняна ніша цілком містка, короб виконаний з натурального соснового бруса, якісної фанери, ДСП та ДВП.
габаритні розміри
Ширина - 223 см
Висота – 90 см
Глибина – 90 см
Спальне місце – 200х142 см
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Україна |
| Бренд | Меблі сервіс |
| Короб для білизни: | Є |
| Довжина | 2230 мм |
| Глибина | 900 мм |
| Висота | 900 мм |
| Механізм трансформації | Єврокнижка |
| Наповнення: | ППУ, повсть, синтепон |
| Матеріал каркаса: | Дерев'яний брус, ДВП, ДСП, фанера, ДСП, ДВП. |
| Спальне місце Ширина (мм) | 1420 |
| Спальне місце Довжина (мм) | 2000 мм |
| Матеріал оббивки: | Вибір тканин не обмежений |
| Ніші в бильця: | Ні |
| Подушки в комплекті | 3 великі |
| Підлокітники: | М'які |
| Напрямок розкладки | Уздовж стіни |
російська
українська