Тумба ТВ ДАКАР
Ціна:
2 822 грн
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
Виробник:Пехотин
Артикул: 4040-01
Ми пропонуємо Вам широкий вибір ТВ тумб, які зроблять Ваш інтер'єр більш комфортним.
Тумба ТВ ДАКАР (ПІХАТИН) -Тумба під телевізор з дверцятами та полицями.
буде відмінним рішенням у сучасній вітальні. У тумбі під телевізор ДАКАР є все необхідне: полиця для ТБ, тумба для аксесуарів. Пропонується вибір кольорової гами.
Характеристики
Довжина: 1616 мм
Ширина: 420 мм
Висота: 350 (1170) мм
Додатково
Матеріал: ЛДСП
Товщина ЛДСП: 16 мм
Край: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.45 мм
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Україна |
| Бренд | Пєхотін |
| Вага, кг | 28,5 кг (±5%) |
| Кромка | ПВХ (0.45 мм) |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал корпуса | ЛДСП |
| Кількість дверей | 1 дверь |
| Форма | Пряма |
| Доступні Кольори | Антрацит+Белый; Антрацит+Тахо; Бетон+Белый; Санома+Белый; Санома+Орех; Тахо+Антрацит; Тахо+Белый; Орех+Санома; Антрацит; Бетон; Белый; Венге темный; Орех; Крафт; Лесной Орех; Санома; Тахо; Трюфель; |
| Довжина | 1616 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Висота | 350 (1170) мм |
російська
українська